Otelistan Yazılım Özellikleri

Otelistan Otel Rezervasyon Sistemi ve Otel Programı, sahip olduğu özellikler ile otellerin daha fazla misafire ulaşabilmesini ve daha yüksek gelir elde etmesini amaçlayan bir yazılımdır.

Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında rakiplerinize göre daha üst sıralarda yer almanızı sağlar. Bu da daha fazla misafire ve işletme karlılığınızın artmasına olanak sağlar.

Otelistan, işletmelerin tüm yönetim işlemlerini tek bir ekrandan sağlayabilmelerini ve iş verimliliğini artırmayı sağlamaktadır. Böylelikle, boşa vakit kaybını önler ve misafirlerinize ve işletmenize için daha fazla vakit ayırabilmeniz mümkün olur.

Otel Yazılımı yanında, otellere özel web sitesi ve otel programı ile de otellerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Otelistan Program Özellikleri

- Kolay bir şekilde misafir listesinin emniyete bildirimi. Excell ile çıktı alabilme imkanı.

Daha detaylı bilgi edinmek için, otel programı adlı sayfamızı ziyaret edebilir ve otel programımızın tüm özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Otelistan Otel Web Sitesi - Demolar

Oteller için daha önceden hazırladığımız ve hemen kullanmaya başlayacağınız sitelerimizi bir alt kısımda bulabilirsiniz.

Ayrıca, istekleriniz doğrultusunda, kreatif ekibimizin farklı tasarımları da sizler için hazırlayabileceğini hatırlatmak isteriz.

Ekran görüntülerine tıklayarak sitelerin canlı hallerini görebilirsiniz. Otel sitesi 2 ve otel sitesi 3 için tüm rezervasyon ve haberler gibi başlıklar aktif olarak yer almaktadır. Diğer sitelerden birkaçı sadece fikir vermesi adına yayınlanmıştır.

otel rezervasyon iletişim

Sizin Oteliniz

Daha önceden yaptığımız tasarımları beğendiniz mi? Kreatif ekibimizin oteliniz için muhteşen bir tasarım hazırlamasını mı istiyorsunuz? Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.
akçay yavuz otel

Otel Web Sitesi 9

Bu tasarımımızda fotoğraflar eşliğinde ve otelin kalitesini ortaya çıkartmayı amaçladık. Geniş bir slider eşliğinde, ana sayfa üzerinden de rezervasyon yapılması mümkün oluyor.
altınoluk kervan tatil köyü

Otel Web Sitesi 8

8. tasarımımızda büyük yazı fontoları ve görseller kullanarak daha modern ve temiz bir internet sitesi hedefledik.
otel web sitesi 7

Otel Web Sitesi 7

Bu tasarımımız, demo 6 ile arasında benzerlik olmasına rağmen, farklı özellikleriyle öne çıkmaktadır. Sabit ve transparan üst menüsü, kahve rengi ağırlıklı renkleri, anasayfadaki misafir yorumları kısmı...
otel web sitesi 6

Otel Web Sitesi 6

Otel web sitesi 6 ile daha canlı bir web tasarım ortaya çıkarttık. Dikkat çekici ikonları ve renk uyumuyla birlikte potansiyel misafirlerinizi kolaylıkla etkileyebileceğinizi düşünmekteyiz.
otel web sitesi 5

Otel Web Sitesi 5

Bu sitede girişte kullanıcıları tam ekran bir fotoğrafla karşılamayı uygun gördük. Özellikle de tam ekran olarak fotoğraflarını ve otelini yayınlamak isteyen oteller için tavsiye etmekteyiz.
otel web sitesi 4

Otel Web Sitesi 4

Bu sitede anasayfayı kısmen de olsa tek sayfa trendine göre düzenledik. Böylelikle, kullanıcılar modern ve ferah olarak siteyi ziyaret edebilmekteler. Hem de daha ilgi çekici bir tasarımla ziyaretçilerin sitede daha fazla kalmaları mümküm olmaktadır.
otel web sitesi 3

Otel Web Sitesi 3

Otel web sitesi 3 ile otellerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir internet sitesi ortaya çıkarttık. Klasik ve modern çizgilerin birlikte kullanılmasıyla, kusursuz bir web sitesi ortaya çıktı.
otel web sitesi 2

Otel Web Sitesi 2

Sarı ve kahve renkleriyle dikkat çekici bir tasarım hazırladık. Anasayfada; rezervasyon alanı, slider, üst menü, haberler, misafir yorumları ve 5 farklı önemli başlık daha mevcut bulunuyor.
otel web sitesi

Otel Web Sitesi

Ferah ve modern bir tasarıma sahip olmak isteyen oteller için anasayfada tam ekran bir slider oluşturduk. Menü ve rezervasyon alanlarını ise uygun bir şekilde konumlandırdık. Ayrıca, sayfanın alt kısma da haberler ve misafir yorumları mevcut.
otelistan otel rezervasyon özellikleri

Otel Rezervasyon Sistemi

Otelistan Otel Rezervasyon Sistemi benzersiz özellikleri ile satışlarınızı ve gelirinizi artırmaktadır. Online ve Masaüstü otel rezervasyon programı ile tüm yönetim sizde olacak!

HTML 5

Yeni nesil çağdaş web yazılım alt yapısı sayesinde güçlü özellikler.

Detaylı İstatistikler

Aylık doluluk oranlarınıza, gelirlerinize ve tüm istatistiklere kolayca ulaşın.

Dikkat Çekici Tasarım

Potansiyel müşterilerinizi etkileyecek dikkat çekici bir web tasarım.

Danışmanlık

Otelinizin gelirlerini artırmak için stratejik danışmanlık ve destek.

Site Barındırma

İnternet sitenizin güçlü sunucularda barındırılmasını ve takibini sağlıyoruz.

Sosyal Medya

Tüm sitenin sosyal medya platformlarına entegrasyonu ile daha fazla ziyaretçi.

Arama Motoru Optimizasyonu

Benzersiz Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sayesinde Google'da öne çıkarsınız.

Haber ve Duyurular

Oteliniz hakkındaki tüm haberleri ve duyuruları misafirlerinize aktarabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Odalarınızın ve otelinizin güzelliğini misafirlerinizle paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Otel Web Sitesi ve Rezervasyon Sistemi

İşletmenizin gelirlerini artırmak, otel rezervasyon sistemini kullanmak ve modern bir
web sitesine sahip olmak için