Otellerin İnternetteki Adresi Otelistan

Otellerin İnternetteki Adresi Otelistan


Otelistan, otellerin sosyal medya ağında güvenli olarak daha fazla müşteriye ulaşabilmesinin internette ki en etkin adresidir. Nitekim Google gibi arama motorlarında otel rezervasyon sistemi aramaları için bu siteye kayıtlı ya da Otelistan otel rezervasyon sistemi kullanan otellerin isimleri en üst sıralarda çıkmaktadır. Bunun nedeni ise, Otelistan sahip olduğu benzersiz arama motoru optimizasyonu yani SEO özellikleri sayesinde hizmet verdiği sitelerin Google’da üst sıralara kolay bir şekilde çıkabilmesidir.

Otelistan Otellerin Verimliliğini Artırır

Otelistan otel işletmelerinin gerçek anlamda bir internet sitesine sahip olmamalarını gözlemlemiştir ve bu doğrultuda çalışmalara başlamıştır. Otelistan, internette bir ilk olarak gerçek anlamda otel işletmelerinin işletme verimliliklerini artırmak amacıyla ürün ve hizmetler üretmek amacıyla kurulmuştur.

 

Otelistan’ın Rakiplerinden Ayrılan Yazılım Özellikleri

Otelistan, işletmelerin bütün yönetim işlemlerini tek bir sayfadan idare edebilmelerini ve bu kolaylığın getirdiği avantaj ile işlerin bütünü ile bir sayfadan kontrol edilebilmesini sağlar. En nihayetinde, bu kolaylıkların getirdiği avantajlar sayesinde iş verimliliğinin hat safhalarda artırılması mümkün olabilmektedir.

 

Facebook Otel Rezervasyon Uygulaması

Otelistan farkıyla web sitesi sahibi olmayan oteller ise, birçok ayrı panelden mükemmel olmayan web siteleri ile hem az sayıda rezervasyon alırlar hem de daha az kişiye ulaşabilirler. Otelistan müşterileri ise, hem arama motorlarında üst sırada çıkarlar hem de ekstradan bir yazılıma ihtiyaç duymadan çok kolay bir şekilde siteleri üzerinden rezervasyon alabilirler. Ayrıca, Facebook Otel Rezervasyon Uygulaması sayesinde de Facebook üzerinden de rezervasyon alabilme şansına sahip olurlar.

Üst kısımlarda belirttiğimiz özelliklerimizin sonucunda da, otel işletmeleri boşa geçecek zamanları yerine, işletmelerinin ihtiyaçları ile ilgilenebilecek daha fazla zamana sahip olurlar. Otelistan masa üstü otel programı ile de yönetim ve muhasebe işlemlerinin işletmeler tarafından rahatlıkla idare edilebilmesini sağlamaktadır. Bu da doğal olarak otellere çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır.


Bu yazı Sosyal Medya, Otel SEO kategorilerinde; 23:48, 18 Mayıs 2015 zamanında paylaşıldı.Etiketler: Google, Facebook, Otel Rezervasyon, Otel

Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?