Otellerin İnternete Bakışı ve Otel Rezervasyon Sistemi

Otellerin İnternete Bakışı ve Otel Rezervasyon Sistemi


Günümüzde otel ihtiyacı günden güne artmakta ve turizm önemli bir sektör haline gelmektedir. İnsanlarda tatil veya gezi amaçlı her zaman seyahat etme ihtiyacı bulunulmaktadır. Bu ihtiyacı iyi gözlemleyen firmamız otellerin kullanımı için yeni bir program geliştirmektedir. Otel rezervasyon sistemi ile bütün işlemler tek kanaldan vakit harcamadan yapılabilmekte bu da işletmesi hem zaman hem de fazla maliyetten kurtarmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve internet kullanımının artması ile birçok yeni alan da oluşmaktadır.

OTELLER SOSYAL MEDYADA

Oteller için sosyal medya yönetimi oluşan yeni alanlardan biridir. İnternetin önemini kavrayan oteller kendi adlarına sosyal medya hesabı açmakta reklam ve tanıtımlarını bu mecradan yapmaktadırlar. Hem hızlı hem de daha az maliyetli olan bu alan ile daha fazla misafir kitlesine de ulaşılabilmektedir. Yerinde durmayan bir sektör olan turizm her zaman yeniliklere açık olması itibari ile otellerin de bu yenilikleri takip etmek zorunda kalmaktadırlar.

Otelistan otel rezervasyon sistemi yazılımı ile birlikte hem sosyal medya mecralarına hem de internet sitenize kolaylıkla hükmedebilirsiniz. Ayrıca, tüm otel yönetimi işlemlerinizi kolaylıkla tek bir ekrandan yapabileceğiniz için, hem vakit hem de nakit olarak kazançlı bir duruma geçersiniz.

 

OTEL PROGRAMLARI YÖNETİMİ KOLAYLAŞTIRIYOR

Firmamız tarafınca geliştirilen otel programı ile hem misafirlerin kaydı tutulmakta hem de Excel üzerinden polis raporu kolaylıkla gönderilmektedir. Günümüzde zaman gerçekten çok önemli bir olgudur ve teknoloji de insanların işini fazlası ile kolaylaştırmaktadır. Sosyal medya hesabı deyince Facebook ve Twitter ilk akla gelmektedir.

Otellerin Twitter kullanımı yaygınlaşmakta ve kendi haberlerini, resimlerini ve yapılan yenilikleri bu platform üzerinden hedef kitleye iletilmektedir. Faks, mail veya telefon ile uzun sürecek işlemler bu platformda kısa sürede sonuç vermektedir.


Bu yazı Sosyal Medya kategorisinde; 17:09, 24 Mayıs 2015 zamanında paylaşıldı.Etiketler: Tatil, Sosyal Medya Yönetimi, Facebook, Twitter

Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?