Oteliniz Sosyal Medya Fenomeni Olsun

Oteliniz Sosyal Medya Fenomeni Olsun


Son yıllarda internet kullanımının artması sayesinde, otel sahipleri sahipleri işletmelerinin reklamlarının büyük çoğunluğunu internet üzerinden yapar oldu. Bilhassa da sosyal medya mecraları üzerinden reklam yapmak otel rezervasyonu konusunda da ciddi avantaj sağlamaya başladı. Çünkü milyonlarca kişinin gün içerisinde ziyaret ettiği sitelerde işletmenizin isminin sürekli sayfanın bir köşesinde durması illa ki kullanıcıların dikkatini çekecektir. Facebook’ta oteller için düzenlediğimiz reklam kampanyaları sayesinde birçok otelin karlılığını ve doluluk oranlarını ciddi oranlarda artırma şansımız oldu.

Otelistan Nedir? Yakından Tanıyalım

Otelistan; otellere, işletmelerinin verimlilik düzeyinin artması için ürünler ve hizmetler sağlayan bir dijital ajans markasıdır. Ayrıca, otel rezervasyon sistemi konusunda kurumsal hizmetler de sunmaktadır. Hizmet sağladığı otellerin rezervasyon sayısının artması amacını gütmektedir. Gerek otel sahiplerine sunduğu ürünlerin kolay kullanım özellikleri gerekse sunduğu ürünlerin takip işleri konusunda getirdiği yeniliklerle öne çıkmaktadır.

 

Otelinize Özel Bir Web Siteniz Olsun

İnternette otellerin çok büyük çoğunluğunun kendine özel bir internet sitesi bulunmamaktadır. Bu otellerin isimleri, rakipleriyle birlikte genel olarak otellerin tanıtımlarını yapan sitelerde geçmektedir. Hemen hepsinde benzer şeylerin yazdığı bu sitelerde kuruluşların yalnızca belli başlı özellikleri yer almaktadır. Oysa ki Otelistan sağladığı otel web siteleri sayesinde işletmenizin kendine has bir internet sitesi olur ve bütün reklam ve tanıtım işlerinizi bu site üzerinden kendiniz dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Diğer sitelerde yer almayan birçok özelliği kendi siteniz üzerinden yayınlayabilir ve bu sayede daha fazla ilgi çekerek rezervasyon sayısının artmasını sağlayabilirsiniz.

Bu internet sitesi SEO özellikleri bakımından benzersiz algoritmalara sahip olacağı için Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında üst sıralarda yer alırsınız. SEO konusundaki bu avantaj sayesinde otelinizin yer aldığı bölgede tatil yapmak isteyen kullanıcılara daha çok ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun sonucunda da daha fazla müşteriye ulaşma ve doluluk oranlarınızı / karlılığınızı artırabilme şansınız olacaktır.

 

Otelistan Sayesinde Sahip Olacaklarınız

Otelistan sayesinde sahip olacağınız sistemler arasında, misafirlerinizin otelinize kayıtlarının emniyet müdürlüğüne bildirilmesi gibi gerekli ve aynı zamanda rutin olan işlerinizi kolayca yapmak da vardır. Aynı zamanda otelinize ait sitenin başta Google olmak üzere birçok arama motorunda ilk sıralarda yer almasını da sağlayacağından rezervasyon sayısının artışı konusunda ciddi bir avantaj elde edeceksiniz. Modern web tasarım özellikleri, kolay ve kullanışlı rezervasyon ekranları, tüm otelinizin ve sitenizin yönetimini hızlıca yapabilme gibi birçok imkan da sizleri bekliyor.

 

 

Farklı Otel Rezervasyon Sistemi Alternatifleri

Sunduğu “Standart, Pro, Pro Plus ve Premium” seçeneklerinden, her biri kategorisine göre ayrı ayrı tasarlanmış sitelerden size uygun olanını seçerek başlayabileceğiniz gibi, bizlerle iletişime geçerek hayalinizdeki internet sitesini de tasarlatabilmeniz mümkündür. Her kategoriye göre seçenek ve bu seçeneklere göre fiyatlandırma yaptığı tasarımlar arasından hoşunuza gideni seçerek işe başlayabilirsiniz. Aynı zamanda her tür kategori için 1 yıllık bakım ve barındırma hizmeti ekleme seçeneğine de sahipsiniz.

Siz de otelinizin daha iyi yerlere gelmesini ve daha çok müşteriye hitap etmesini istiyorsanız, işinize yarayacak birçok seçenek Otelistan’da.


Bu yazı Hizmetlerimiz kategorisinde; 01:55, 29 Eylül 2015 zamanında paylaşıldı.Etiketler: Web Tasarım Özellikleri, Otel Sahipleri, Doluluk Oranları, Rezervasyon Sayısı, İnternet Sitesi, Otel Rezervasyon Sistemi

Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?